POLIGRAFIA

Usługami poligraficznymi w naszej firmie zajmuje się Dawid Pierzak, szerszą gamę produktów w jego wykonaniu można obejrzeć tutaj. Poniżej kilka najbardziej typowych zleceń. Cena każdego zlecenia jest indywidualna, zależy od czasu, złożoności projektu, materiału itp. Napisz do nas, aby uzyskać wycenę swojego projektu.


Wizytówki - projektujemy wizytówki w typowym rozmiarze tj. 90 × 50 mm. W ofercie oprócz projektu zawiera się wydruk w najwyższej jakości według wytycznych projektowych.


Plakaty, ulotki - oferujemy projekt w każdym możliwym rozmiarze typowym (A4, A3 itp.) jak również nietypowym (100cm x 100cm). W wycenie uwzględniony jest również wydruk wymaganej ilości sztuk w najwyższej jakości.


Identyfikacja wizualna - na życzenie klienta wykonujemy niepowtarzalne logo, dzięki któremu będziesz rozpoznawalny zawsze i wszędzie. Oprócz logotypu w projekcie możemy zawrzeć projekt papieru firmowego, szablon prezentacji multimedialnej itp. jak również mniej typowe dodatki takie jak grafiki na kubkach, koszulkach, długopisach itp. Z nami na pewno będziesz rozpoznawany!


Strony internetowe - szukasz najlepszej oferty stworzenia strony internetowej na rynku świetnie trafiłeś! Wszystkie projekty możesz zobaczyć tutaj. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nasze strony internetowe są przede wszystkim nowoczesne, a kolejnym przymiotnikiem świetnie je opisującym jest funkcjonalność i prostota.


to tylko cześć z naszej szerokiej oferty, jeśli jesteś zainteresowany współpracą
napisz do nas!